TagLine Here
.Buxenger ref max37 - free software

easyhits4u


Je zdarma!

Vyhledávací slova: ads, easyhits4u, easyhits4u.com, klikačka, klikačky, platba, platící, přivýdělek, proof, PTC, reklamy, výdělek, výdělky

The Most Popular Traffic Exchange

Dostali jsme několik dotazů na EasyHits4U, které byly vesměs stejné. Jak se tam pro boha dá vydělat a k čemu tam vůbec všechno je?

Tak v prvé řadě. Ano! Vydělat se zde opravdu dá a jako důkaz jsme provedli výplatu na náš PayPal účet, která byla do dvou dnů přičtena. Normálně neprovádíme výplaty pro každý vydělaný dolar, ale spíše se je snažíme investovat, aby nám vydělali více.

Mocný nástroj?

 

Klasický manuální surfing … hmmm … co je na něm mocného? Ano základní činností je zde surfování a to 2:1 po 15 vteřinách a nebo 1:1 po 20 vteřinách – tedy za jedno zobrazení stránky máte 1 bod. Doporučujeme vybrat si ratio 1:1. Surfovací okno nevyžaduje být aktivním, ani záložka nemusí být aktivní. Proto je možné mít toto okno zapnuté např. vždy, když klikáte další klikačky. Prostě si jen otevřete další záložku vedle a po odkliknutí kliku v klikačkách se vrátíte k záložce s EH4U a kliknete pro pokračování surfování. Denně se dá naklikat cca 300 bodů. Za každých zobrazených 1000 stránek obdržíte 0.3 dolaru.Při surfování je EH4U plné různých bonusů, nebo tiketu do loterie, kde se dá vyhrát dolar a další ceny (já osobně vyhrál 3x dolar).

Při surfování je automaticky nastavený ukládací limit pro šetření bodů na 50%. Tedy pokud denně nasurfujete 300 bodů. pak 150 bodů se uloží a dalších 150 se rovnoměrně rozdělí mezi aktivní stránky. Pod odkazem v menu „My sites“ si totiž můžete uložit stránky, které hodláte v systému zpropagovat a kam potřebujete referaly. Stačí přidat stránku s referenčním odkazem – např. pro neobux to bude„http://www.neobux.com/?r=tvujnick“ kde „tvujnick“ nahradíte nickem na neobuxu.

V menu (obrázek vlevo) pod odkazem „My Sites“ lze spravovat své stránky s referenčními odkazy. Každá taková stránka čeká nejprve na schválení administrátory a teprve poté se bude zobrazovat při surfování ostatním uživatelům. Počet kreditů můžete ručně zvýšit. Nezapomeňte však, že Vám automaticky připisuje 50% (nebo Vámi nastavené procento) z vysurfovaných kreditů do těchto aktivních stránek. Pokud již odkaz nechcete propagovat, prostě jej deaktivujte/smažte.

Položka „Buy Credits“ je asi všem jasná. Lze zde nakoupit za reálné peníze kredity v různých balíčcích odstupňovaných dle výhodnosti.

V „Conversions“ lze směnit své kredity za bannerové/textové imprese, pak vydělané dolary za cokoli a téměř vše mezi sebou. Použití je vcelku intuitivní, avšak dejte pozor na překlik, aby jste si nepřeměnili všechny své kredity na bannerové imprese jako my (njn stane se) a to už zpět nepřeměníte.

Jednoduchá správa bannerů se ukrývá pod „My Banners“ kde lze přidat bannery s referenčními odkazy. Přidávání je snadné a lze tak učinit několika způsoby. Buďto nahrajete obrázek s bannerem a k němu přidáte odkaz, nebo si jednoduše okopírujete HTML kód banneru na stránce a vložíte – EH4U již vše sám upraví. Při vkládání a editaci lze také zadat v jakém jazyce je daná stránka a kde na světě se má banner zobrazovat.

„Buy Impressions“ je opět odkaz sloužící k nákupu bannerových impresí za peníze v různých balíčcích o různém stupni výhodnosti.

Následující dvě položky „My Text Ads“ a “ Buy Impressions“ slouží pro textové odkazy a správa je shodná s bannerovou sekcí.

Hlavní odkaz „My Tools“ je pouhý odkaz na dva pod odkazy. Prvním je „Easy Rotator“ a jako free uživatel můžete mít pouze jeden o deseti stránkách. Oč se ale jedná? Je to jednoduché. Vytvoříte si svůj rotator a do něj vložíte deset referenčních odkazů ostatních systémů. U každého odkazu můžete zadat stupeň důležitosti (site weight). Čím větší číslo, tím spíše a častěji se daná stránka zobrazí při vyvolání rotátoru. Výsledkem je, že máte až deset různých stránek s ref odkazy pod jedním URL linkem.

Nyní by měli zbystřit ti, kteří nemají své vlastní stránky a ať už je nemají z jakéhokoliv možného důvodu, tak zde je řešení! Položka „Easy Splash Builder“ je totiž úžasná věcička. Kliknutím na „Add splash page“ se dostanete do vytváření své stránky. Takovou stránku zde zvládne vytvořit i člověk bez znalosti HTML či PHP a je to i zábava. Stačí si osahat základní funkce a jednoduchá stránka je hotová za pár minut. Původně je tato možnost vytvořena pro webmastery, kteří sice mají své stránky,ale mají na nich umístěný kód Google Adsence (mohlo by dojít k blokaci účtu na google za podvod), což je i náš případ a ano i my máme svou „Splash Page“, nebo chcete-li vstupní stránku.

To je vcelku stručný popis základních funkcí a pokud hodláte EasyHits4U vyzkoušet, pak se zaregistrujte pod tímto odkazem, nebo klikněte na banner výše. Registrace je jednoduchá a lze se registrovat i pomocí Google, nebo Facebook účtu, tedy velmi rychle.


Product Attributes

  • Kód: easyhits4u


vydelky
Copyright © 2018 vydelky-klikacky.cz. Powered by PLATA s.r.o. | Hosting by Zserver. Download Zen Cart Templates