TagLine Here

club MAX 37 

28/6/16 at 19:03 
You have been paid!
The amount paid was: $15.03   Důkaz výplaty zde
 
 

papošek náhrada oko

CLIXSENSE - nejlepší klikačka na světě !


Je zdarma!


Klikačka Clixsense je jedna z nejlepších a nejvhodnějších pro vaši pozornost také díky tomu, že má 8 linií referralů! 

To znamená, že když doporučíte nového člena, on se zaregistruje pod vás a vy z něj vyděláváte (vyděláváte určité % z toho, co vydělá on). A nejen to, vy budete u téhle klikačky vydělávat i z těch členů, co se zaregistrují pod tohoto vašeho člena - a tak dále, až do 8. linie!

Velkou výhodou klikačky Clixsense je i to, že prostředí jejich stránek je přehledné, s opravdu detailními statistikami vlastně úplně všeho - výdělky po jednotlivých sekcích a dále se dají rozkliknout na jednotlivé dny a dokonce i hodiny! S detailním výpisem toho, za co přesně které výdělky máte. To samé u referralů. Takhle můžete detailně sledovat svoje statistiky a vždy přesně víte, kolik a kdy jste vydělali.

Další důležitá věc u klikaček je jejich admin, čili majitel a správce stránek.
Podle toho, jaký má ke klikačce a k vám jako členům přístup, poznáte, zda to s klikačkou myslí vážně, a je pak daleko větší pravděpodobnost, že o klikačku bude dobře postaráno a ta jen tak neskončí - a navíc vám bude dobře vydělávat.
Podle mých zkušeností je jejich admin vstřícný a na dotazy odpovídá rychle, což je velmi dobré znamení.

Nemusíte umět anglicky, abyste mohli na této klikačce vydělávat. Vše je velmi intuitivní a pomůže vám i tento návod. Kdo by potřeboval poradit, napište mi!

 


Copyright © 2018 vydelky-klikacky.cz. Powered by PLATA s.r.o. | Hosting by Zserver. Download Zen Cart Templates