TagLine Here
.Buxenger ref max37 - free software

Návod-klikačka NEOBUX

Nejlepší klikačka na světě, přes 18 milionu členů, vyplaceno více než 75 milionů dolarů!

- Až 0.02$ za klik, rentování referralů, obrovská komunita členů a podpory

- INSTANT výplaty od 2$ 


Postup registrace na NeoBux.

Klikněte na banner Neobuxu který je nahoře. Otevře se Vám nové okno se stránkou Neobuxu. Nyní klikněte na "register" umístěné v pravo nahoře.

Teď je třeba vyplnit registrační formulář.

Username: Vyplňte zde Vaši přezdívku.

Password: Zde napište Vaše heslo.

Password confirmation: Zde napište Vaše heslo znovu.

Email: Zde napište Váš email. AlertPay/PayPal

Email: Zde napište Váš AlertPay/PayPal email. Pokud ještě nemáte založený AlertPay/PayPal, napište zde pouze Váš email a AlertPay/PayPal si můžete založit později. Po registraci lze údaj změnit.

Birth Year: Zde napište rok Vašeho narození. Údaj nemusí být pravdivý.

Image Verification: Opište kód z obrázku.

Zaškrtněte I declare to have read, understood, and accepted the terms of service.

Klikněte na tlačítko continue.

Nyní se objeví formulář "Email code confirmation". Toto okno nezavírejte !!!

Podívejte se do Vaší E-mailové schránky uvedené při registraci a zkopírujte zaslaný kód. Otevřte znovu formulář "Email code confirmation"

Do Validation code for ... vložte kód, který jste zkopírovali.

Do Image Verification: opište kód z obrázku.

Klikněte na "finish registration".

Nyní je registrace hotová a můžete se přihlásit.

Vyplňte přihlašovací formulář:

Username: Zde napište jméno, které jste si zvolili při registraci.

Password: Zde napište Vaše heslo.

Secondary Password: Nevyplňujte, pokud jste si nenastavili druhé heslo.

Verification code: Opište kód z obrázku.

Jak vydělávat peníze.

Klikněte na "View Advertisements"

Nyní klikněte v sekci "Business and Money" na rámeček s reklamou, zobrazí se Vám červený puntík na který klikněte. V novém okně prohlížeče se zobrazí reklama, odpočet poběží nahoře uprostřed stránky.

 

Počkejte, až žlutý ukazatel průběhu zpracování dosáhne konce a objeví se text "Advertisement validated!".

 

 

Pak můžete okno zavřít a pokračovat na další reklamu.

Totéž můžete provést v sekci "Micro Exposure" , tam bude výdělek jen 0.001$.

Vyplácení peněz.

Výplatní minimum na neobux.com jsou 2 $. Pokud již máte tuto částku nebo vyšší a chcete si nechat vyplatit Váš výdělek, postupujte podle tohoto návodu.

Po přihlášení klikněte na uživatelské jméno, zobrazí se Vaše uživatelská karta. Na ní je v pravo nahoře kolonka "your payment". Pokud je zelená, tak máte výplatní minimum a můžete na ni kliknout.

 

V dalším okně vyberte kam chcete peníze poslat.Na výběr máte tyto el. peněženky: Paypal, AlertPay, Neteller.

V následujícím okně zkontrolujte E-mailovou adresu el. peněženky a potvrďte tlačítkem "yes".

Pokud se Vám objeví tohle okno, tak požadavek na zaslání peněz byl přijat, a platbu můžete očekávat na Vašem účtu el. peněženky nejpozději do 7 dnů.

 

Cíl strategie

Vaším cílem bude dosažení hranice výdělku $30-35 denně za co nejkratší čas a bez jakýchkoliv vlastních investic! Lze samozřejmě vydělávat i více, ale to potom již zvládnete sami, protože díky našemu návodu budete vědět, jak na to!

Nejdůležitějšími kroky bude dosažení dostatečných výdělků pro koupi Golden apotom Ultimate členství.
Finálním cílem budedosažení počtu 4000 referralů.

Nečekejte, že vašeho cíle dosáhnete za měsíc. Buďte trpěliví, v životě také vše není hned. Toto není návod, jak rychle zbohatnout, ale jak si časem vytvořit pěkný pasivní příjem.
Pokud chcete proces urychlit, můžete sem tam něco zainvestovat. Posune vás to v čase a svého cíle vydělávat tisíce dolarů měsíčně tak dosáhnete mnohem rychleji.

Klikačka je v angličtině, ale toho se vůbec nebojte, anglicky vůbec nemusíte umět. Vše je velmi intuitivní a navíc tento návod vás celým procesem velmi podrobně provede.

 

Informace pro naše  zákazníky clubu NATURAS: Další Kamion s nektary NATURAS již doplul z Hondurasu, Central Ameriky do skladu !!! Objednávky možné předem i přes SMS.

Bezpečný a spolehlivý neobux


Textový návod jak vydělávat v neobuxu pomocí pronajatých referralů

 

Po registraci postupujte podle tohoto návodu: (doporučuji si jej zkopírovat a uložit na svém PC)

 

Každý den, začněte PEČLIVĚ klikat na Vaše reklamy. Po chvíli co dosáhnete částky 75 centů,za klikání na Vaše reklamy - (bez žádné investice), jste schopni si zaplatit své první 3 refferaly - ( ZATÍM JE NEKUPUJTE ! ). Potrvá pár dní než si vyděláte 75 centů, a mnoho lidí dělá chybu již v tom, že po vydělání onech 75 centů,spěchají ony penízky utratit za refferaly.
Pokud toto uděláte, nejste schopni se dále starat o tyto refferaly,jelikož nemáte dostatek peněz ke správě, již koupených refferalů a ztrácíte je. 


Krok 1:

Předtím než si koupíte své první refferaly, potřebujete vydělat 3 dollary. A to, buď klikáním na reklamy, nebo investicí. Po navršení onech 3 dollarů, je převeďte, abyste si mohli koupit refferaly (3).Pokud tak učiníte, máte 1 dollar na refferala, takže se o něj budete moci starat, popř. vyměnit ho za jiného pokud není aktivní. Budete to nějakou chvíli trvat, než si vyděláte vlastní 3 dollary touto cestou, ale nejdůležitější je, se starat o naše první refferaly,které si budeme moci udržet na další měsíc dopředu, beze strachu, že bychom neměli dostatek peněz na výměnu neaktivních členů. Využijte možnosti registrace u dalších společností v nabídce, peníze převeďte k NeoBux a zrychlete svůj výdělek.

Krok 2:

Až budete mít 6 refferalů a více, aktivujte Autopay(tuto funkci najdete na stránkách s refferaly).

Krok 3:

-Největší chybu kterou lidé dělají, jsou výplaty, na které spěchají a tak se nechávají vyplatit příliš brzo.

Neobux platí INSTATNĚ, tzn. že Vaše peníze Vám Neobux zašle ihned a to na Paypal/Alertpay.


Mnoho lidí si vydělá jejich první dolar, a hned si zažádá o výplatu, čímž chtějí zjistit,zda-li je firma kvalitní, vyplácenící(což je). Učiní tak, a získají jejich poctivě naklikané peníze.
WOOOOOOOW! Právě máš CELEJ DOLAR na tvým Alertpay nebo PAYPALU !!


Ale takovýto dollar mohl být využit daleko lépe, na refferaly.Nejprve potřebujeme mít 3 dolary, které investujeme do refferalů. Tzn. 1 dolar na 1 refferala. Nějakou dobu to potrvá, dokud Vám refferalové nevydělají na další refferaly, nicméně je to celé o trpělivosti.Až budete mít další 3 dolary, kupte další 3 refferaly, takhle pokračujte dokud jich nebudete mít 300. Ale pozor ! Zde to nekončí, v další části pohořelo už mnoho lidí. Po dosažení 300 refferalů, přestaňtě kupovat další, a udržujte ty co máte. V této fázi, se Vám bude účet pěkně plnit penízkama, nicméně nezapomeňtě se stále starat o Vaše refferaly.

 
-Toto opakujte dokud Váš účet nedosáhně výše 100 dolarů, poté můžete zaplatit 90 dolarů za zlatou aktualizaci účtu. Se 300 refferaly nebude trvat dlouho, si vydělat onech 100 dollarů. Po zaplacení zlatého upgradu Vašeho účtu, se tyto výdělky ZDVOJNÁSOBÍ !!
Tuto část jsem měl nejraději... Zlaté(Gold) vylepšení stojí 90 dolarů na rok,mimo to, za každý klik na reklamu který udělají Vaši refferalové, nedostanete pouze půl centu ale 1 cent. Takže se Vaše výdělky zdvojnásobí, jak už sem řekl dříve.


Krok 4:

Stále udržujte své refferaly + kupujte další, ale pozor, zatím nevybírejte žádné peníze. Musíte si zapamatovat, nemůžete si dovolit nechat si vyplatit peníze dokud nedosáhnete 2000 refferalů. Až Váš účet dosáhne 2000 refferalů, udržujte si je a starejte se o ně, stále ten samý postup.
Tímto bude Váš účet raketově růst, a peníze na něm také. Až dosáhne Váš účet tolik peněz, abyste si mohli koupit Ulitmate upgrade, kupte ho.
Po koupení Ultimate upgradu, pokračujte s kupováním refferalů. V této části už to bude velmi svižné a rychlé.Pokračujte dokud nedosáhnete 4000 refferalů. To je maximální množství refů, které si můžete pronajmout. Pak už jsou výdělky hodně zajímavé. Viz odkaz Help na stránkách Neobux, kde si pomocí kalkulačky můžete snadno spočítat, kolik si můžete vydělat. 

Pro ty kteří již začali s kupováním refferalů, zde několik rad:

1.) Vždy si vyberte každý den ten samý čas, kdy budete klikat na reklamy + budete spravovat vaše refferaly.

2.) Klikejte na všechny dostupné reklamy každý den (pokud máte refferaly,... je toto důlěžité k výdělku z refferalů - aby Vám byla připsána odměna za klikání referralů v jednom dni, musíte i Vy ten den klikat a prohlédnout dostupné reklamy)

3.) Snažte se udělat co nejvíce pro to, abyste si sehnali přímé referraly (i bez placení), řekněte přátelům, pište na fora, sdílejte na webech Váš referral link.

4.) Až Váš účet ( account), dovrší částky min. 2 dollarů, kupte si referraly.

5.) Pokud jeden z referralů, nekliknul dnes, ani včera a naklikal méně než 2.0, vyměňte ho za jiného. Pokud klikají něco mezi 2.0-4.0, dejte jim 4 dny, zda-li se chytnou, jestli ne, vyměňte je za jiné.

6.) Nezapomínejte každý měsíc pečlivě platit za referraly.

7.) Pokaždé když Váš účet dosáhne 1 dolaru,převeďte ho. Toto je důležité hlavně pro ty, kteří vydělávají pouze pár centů denně, potřebujete dostatek peněz na Vašem učtu na správu vašich ref.Já osobně jesm si začal referaly kupovat po dosažení částky 4 dolarů.
Nezapomínejte že ref. Vám vydělávají peníze.


8.) Pokračujte v tomto procesu dokud nebudete vydělávat 1 dolar denně. V této části můžete kupovat refferaly velmi často.Znova, nezapomínat na správu ref.

9.) Pokud nebudete investovat, tak jako já, chce to opravdu nějaký čas než dosáhnete oněch 300 refferalů. Až je budete mít, nekupujte další, aktivujte Gold upgrade.

10.) Po dosažení Gold účtu, pokračujte v kupování refferalů jako předtím. Každý týden kupujte nové refferaly, starejte se o ně, dokud nedosáhnete 2000 refferalů.

Výměna neaktivního referrala. - přihlášení do účtu


 


 

Tip 2016 Clixsense
Copyright © 2018 vydelky-klikacky.cz. Powered by PLATA s.r.o. | Hosting by Zserver. Download Zen Cart Templates